Słowackiego 7a
62-300 Września

690 325 825
wet.wrzesnia@gmail.com

Pn. - Pt. 11:00 - 18.00
Sob. 10:00 - 12:00


Szeroka, wygodna poczekalnia pozwala na bezstresowe oczekiwanie w kolejce do lekarza, bez ryzyka zbytniego kontaktowania się ze sobą zwierząt. Dla jeszcze większej wygody naszych pacjentów zainstalowaliśmy w rogu pomieszczenia kocie drzewko.

Gabinetowe zwierzaki pilnują prawidłowej wagi naszych pacjentów. Jak widać-dosłownie!

Kocie drzewko - to miejsce na transporter z Waszymi kociakami. Dzięki odłożeniu pojemnika na wysoką półkę zaoszczędzimy zwierzakowi niepotrzebnego stresu, kiedy do gabinetu wejdą klienci z psami.

Stanowisko pracy -zebranie wywiadu i założenie karty pacjenta przed każdą wizytą to standard w Centrum Weterynaryjnym Września.

Główne ambulatorium. Podczas wizyt korzystamy z dodatkowego sprzętu diagnostycznego, jak mikroskop, USG, aparat do badania moczu, otoskop i stetoskop. Wszystkie urządzenia dostępne są na miejscu.

Sala chirurgiczna - w sterylnych warunkach przeprowadzamy tu zabiegi planowane, jak i te

interwencyjne. Wykonujemy również zabiegi usuwania kamienia nazębnego, zabiegi udrażniania kanalików łzowych, cewnikowanie, jak i wiele innych czynności wymagających spremedykowania, lub znieczulenia pacjenta.

Klatka i transporter dla zwierzaków wymagających ograniczenia wolności. Sprzęty wykorzystywane także na czas leczenia stacjonarnego w Centrum. W sytuacjach awaryjnych istnieje możliwość wypożyczenia transportera w celu dowiezienia zwierzaka do lecznicy.

Kącik wybudzeniowy - w tym miejscu zwierzaki w spokoju i cieple dochodzą do siebie po zabiegach. Tutaj również bezpiecznie podawane są kroplówki podczas leczenia stacjonarnego i interwencyjnego.

Serdecznie zapraszamy!

Słowackiego 7a, 62-300 Września.

Na rondzie Sienkiewicza zjazd na ulicę Witkowską, kierunek Witkowo, pierwsza w prawo, wjazd na osiedle. Gabinet znajduje się za przedszkolem, obok sklepu Społem.

Zapraszamy do kontaktu, jesteśmy do Państwa dyspozycji

Kontakt